Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

cs:index.html [2012/01/04 21:21]
semik@cesnet.cz
cs:index.html [2012/01/24 12:00] (aktuální)
ec@cesnet.cz
Řádek 3: Řádek 3:
Hostel Identity Provider (IdP) je služba poskytovaná uživatelům z institucí, které zatím nejsou zapojeny do [[http://eduid.cz/|federace identit eduID.cz]]. Službu zajištuje [[http://www.cesnet.cz/|sdružení CESNET]]. Pokud pracujete pro instituci, která je v eduID.cz [[http://www.eduid.cz/wiki/eduid/members/index|zapojena]], není nutné se zde registrovat. Hostel Identity Provider (IdP) je služba poskytovaná uživatelům z institucí, které zatím nejsou zapojeny do [[http://eduid.cz/|federace identit eduID.cz]]. Službu zajištuje [[http://www.cesnet.cz/|sdružení CESNET]]. Pokud pracujete pro instituci, která je v eduID.cz [[http://www.eduid.cz/wiki/eduid/members/index|zapojena]], není nutné se zde registrovat.
-Hostel IdP umožnuje samoobslužnou registraci pomocí funkční emailové adresy. Takto registrovaný účet je vyhovující pro řadu služeb provozovaných v rámci federace eduID.cz a Velké Infrastruktury CESNETu.+Hostel IdP umožňuje samoobslužnou registraci pomocí funkční emailové adresy. Takto registrovaný účet je vyhovující pro řadu služeb provozovaných v rámci federace eduID.cz a Velké Infrastruktury CESNETu.
Pro jiné služby je ale potřeba podstoupit ověření identity. Tato služba se provádí po předchozí domluvě s registračním úředníkem, který provede ověření totožnosti na základě dokladu totožnosti vydaného státem (občanský průkaz, pas). Pro jiné služby je ale potřeba podstoupit ověření identity. Tato služba se provádí po předchozí domluvě s registračním úředníkem, který provede ověření totožnosti na základě dokladu totožnosti vydaného státem (občanský průkaz, pas).
Uživatelé mají k dispozici přehledné informace o svém účtu na Hostelu ve svém [[https://adm.hostel.eduid.cz/huser/|uživatelském profilu]]. Uživatelé mají k dispozici přehledné informace o svém účtu na Hostelu ve svém [[https://adm.hostel.eduid.cz/huser/|uživatelském profilu]].
CESNET eduID.cz MetaCentrum
 
 
Poslední úprava: 2012/01/24 12:00