Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

cs:overeni_organizace.html [2014/11/17 10:53]
semik@cesnet.cz
cs:overeni_organizace.html [2014/11/17 17:55] (aktuální)
ec@cesnet.cz
Řádek 3: Řádek 3:
Procedura ověření příslušnosti k organizaci je při prvotní registraci uživatele v Hostel IdP spojena s [[:cs:overeni_identity.html|ověřením identity]]. Následně je prováděno už jen opakované ověření příslušnosti k organizaci bez nutnosti fyzické návštěvy uživatele u registračního úředníka. Procedura ověření příslušnosti k organizaci je při prvotní registraci uživatele v Hostel IdP spojena s [[:cs:overeni_identity.html|ověřením identity]]. Následně je prováděno už jen opakované ověření příslušnosti k organizaci bez nutnosti fyzické návštěvy uživatele u registračního úředníka.
-První kolo ověřování příslušnosti uživatelů organizacím bylo spuštěno v listopadu 2014. Uživatelům jsou rozesílány emaily s PDF dokumentem a uživatelé jsou žádáni aby dokument nechali potvrdit personálním oddělením a doručili provozovateli Hostel IdP - CESNET, z.s.p.o.+První kolo ověřování příslušnosti uživatelů organizacím bylo spuštěno v listopadu 2014. Uživatelům jsou rozesílány emaily s PDF dokumentem a uživatelé jsou žádáni, aby dokument nechali potvrdit personálním oddělením a doručili provozovateli Hostel IdP - CESNET, z. s. p. o.
V případě studentů postačí klasické potvrzení o studiu. V případě studentů postačí klasické potvrzení o studiu.
-Hostel slouží především uživatelům z organizací, které nejsou členy [[http://eduid.cz|eduID.cz]], pokud se vaše organizace v mezidobí členem eduID.cz stala můžete [[:cs:id_consolidation.html|propojit]] svůj účet v Hostel IdP se svým účtem na IdP vaší organizace a případně požádat o [[:cs:zruseni_uctu.html|zrušení]] účtu.+Hostel slouží především uživatelům z organizací, které nejsou členy [[http://eduid.cz|eduID.cz]]. Pokud se Vaše organizace v mezidobí členem eduID.cz stala, můžete [[:cs:id_consolidation.html|propojit]] svůj účet v Hostel IdP se svým účtem na IdP Vaší organizace, případně požádat o [[:cs:zruseni_uctu.html|zrušení]] účtu.
-Smyslem opakování ověření uživatelovy příslušnosti k organizaci, je zajistit aktuálnost informací které Hostel IdP poskytuje. +Smyslem opakování ověření uživatelovy příslušnosti k organizaci je zajistit aktuálnost informací, které Hostel IdP poskytuje.
CESNET eduID.cz MetaCentrum
 
 
Poslední úprava: 2014/11/17 17:55